Overzicht deelnemers

In heel Nederland en Vlaanderen kan worden gefitnesst. Dit is de complete lijst met deelnemers; sportcentra, fitnesscentra, sportscholen, bootcamp, personal trainers  en meer.

                        Klik hier als u (GRATIS) wilt kennismaken met fitness?

Zoek een locatie in uw woonplaats:

Plaats Naam Website
Budel Personal Fitness Budel www.personalfitnessnederland.nl
Den Haag Westvliet Fitness- & Racketclub www.westvliet.nl
Steyl Villa-Vitalis www.villa-vitalis.nl
Aalsmeer Fitness Aalsmeer http://www.fitness-aalsmeer.nl/
Aalst EasyFit Premium Aalst www.easyfitpremium.be
Alkmaar Bodyvit http://www.bodyvit.nl/
Alkmaar Dynamic Fit www.dynamicfit.nl
Almere DeMIX Fitness Almere www.demixalmere.nl
Almere Fit Visit www.fitvisit.nl
Alphen aan den Rijn It's All-In Sports http://www.allinsports.nl/
Alphen aan den Rijn Orange Wellness Club http://www.orangewellnessclub.nl/
Amersfoort LifeCity Amersfoort-Centrum www.lifecity.nl
Amersfoort LifeCity Amersfoort-Noord www.lifecity.nl
Amstelveen Happy Bodies Amstelveen www.happybodies.nl
Amsterdam Fit Earth www.fitearth.nl
Amsterdam Fitness365 www.fitness365.nl
Amsterdam Mobilis Fitness www.mobilisfitness.nl
Amsterdam OosterGym www.oostergym.nl
Amsterdam Palestra Sports Amsterdam www.palestrasports.nl
Amsterdam Palestra Sports Ladies Osdorp www.palestrasports.nl
amsterdam Sports World Amsterdam www.sportsworldamsterdam.nl
Amsterdam Squash City www.squashcity.com
Amsterdam Zuidoost Optisport Health Club Amsterdam Zuid Oost BV www.@optisport.nl
Apeldoorn Curves Apeldoorn Noord www.curvesapeldoornnoord.nl
Arnhem Healthclub Heijenoord www.healthclubheijenoord.nl
Arnhem Sportcentrum Indoor Action www.indooraction.nl
Asse EasyFit Premium Asse www.easyfitpremium.be
Assendelft Ben Rietdijk Sport Assendelft www.benrietdijksport.nl
Baarn LifeCity Baarn www.lifecity.nl
Balen EasyFit Premium Balen www.easyfitpremium.be
Barendrecht Aad van Loon Sport www.aadvanloonsport.nl
Barendrecht Club Active Barendrecht www.club-active.nl
Beerse EasyFit Premium Beerse www.easyfitpremium.be
Berghem Sports & Healthclub Four2Go http://www.four2go.nl/
Boxtel Tiga www.tiga.nl
Brugge EasyFit Premium Brugge www.easyfitpremium.be
Bussum Gezondheidsplan www.gezondheidsplan.net
Castricum Ben Rietdijk Sport Castricum www.benrietdijksport.nl
Castricum Train & Go Castricum www.trainengo.nl
Dalfsen Kontrast Sport & Wellness www.kontrastdalfsen.nl
Den Haag EasyFit Premium Den Haag www.easyfitpremium.nl
Den Haag Max Health Club www.maxhealthclub.nl
Den Haag Mulder Sport www.muldersport.nl
Den Haag Njoy Fitness Den Haag www.njoyfitness.nl
Den Hoorn Sportcenter Allround www.sportcenterallround.nl
Deventer Sportcentrum Fit & Fun www.fit-fun.nl
Deventer Sportcentrum Fit & Fun Deventer www.fit-fun.nl
Didam Sportcentrum AeroFitt Didam www.aerofitt.nl
Diepenbeek EasyFit Premium Diepenbeek www.easyfitpremium.be
Doetinchem Achmea health & Spa Center Doetinchem www.achmeahealthcenters.nl
Dokkum Palestra Dokkum www.palestradokkum.nl
Dongen SAMM Bewegen & Voedingsadvies www.sammdongen.nl
Eerbeek Sportcentrum Fit & Fun Eerbeek www.fit-fun.nl
Eibergen The Chariot www.thechariot.nl
Eindhoven Personal Fitness Eindhoven www.personalfitnessnederland.nl
Eindhoven Sportvision www.sportvision.nu
Eindhoven SX Sportsclub www.sxsportsclub.nl
Elburg ABC Fitness - Aqua & Bewegen Centrum ABC www.abc-fitness.nl
Elst CLUB 15 www.club15.nl
Emmen Popping Sport www.poppingsport.nl
Enschede Trifora Health - Racket - Wellness Club www.trifora.nl
Etten-Leur Medisport Etten-Leur bv www.medisports.nl
Geldermalsen Sport & Fitness Geldermalsen www.fitnessgeldermalsen.nl
Geldrop Personal Fitness Geldrop www.personalfitnessnederland.nl
Genk Easy Fit Genk (C-mine) www.easyfit.be
Genk EasyFit Premium Genk www.easyfitpremium.be
Goes EasyFit Premium Goes www.easyfitpremium.nl
Gorinchem Living Well Gorinchem www.living-well.nl
Groenlo Sportschool Groenlo http://www.sportschoolgroenlo.nl
Haarlem Lifefit www.lifefit.nl
Haarlem LifeFit Haarlem http://www.lifefit.nl
Halle EasyFit Premium Halle www.easyfitpremium.be
Hamme EasyFit Premium Hamme www.easyfit.be
Heemskerk Healthy-Fit www.healthy-fit.nl
Heemstede LifeFit Heemstede http://www.lifefit.nl
Heiloo Palestra Sports Heiloo www.palestrasports.nl
Hengelo Sportcentrum AeroFitt www.aerofitt.nl
Hillegom EasyFit Premium Hillegom www,easyfitpremium.nl
Hilversum InVorm www.invormtraining.nl
Hilversum Optisport Hilversum BV/Dudok Arena www.optisporthealthclub.nl
Hilversum Van Hellemond Sport www.hellemond.nl
Hoevelaken Millennium Sports & Health Club www.millenniumsports.nl
Hoorn Sportcentrum Hoorn http://www.sportcentrumhoorn.nl/
Houthalen Q-Life Houthalen www.easyfit.be
Huizen Coronel Sports www.coronelsports.nl
Joure Gymnasion Joure BV www.gymnasionjoure.nl
Krimpen aan den IJssel MyMove www.mymove.nl
Krommenie Optisport Health Club Zaanstad BV www.optisporthealthclub.nl
Krommenie Train & Go Krommenie www.trainengo.nl
Kruibeke EasyFit Premium Kruibeke www.easyfitpremium.be
Laren Gld Fitness en Fysiotherapie Sjàhto www.sjahto.nl
Leiden Vlietlijn www.vlietlijn.nl
Leiderdorp easyFit Leiderdorp www.easyfit.nl
Lommel EasyFit Premium Lommel www.easyfitpremium.be
Luyksgestel Fitness de Stap www.fitnessdestap.nl
Maasmechelen EasyFit Premium Maasmechelen www.easyfitpremium.be
Maastricht Topfit Maastricht B.V. www.topfit-fitness.nl
Mariakerke No Limits Fitness http://www.nolimitsfitness.be/
Medemblik Optisport Health Club Medemblik BV www.optisport.nl
Meteren Healthclub|45 www.healthclub45.nl
Mijdrecht Optisport Health Club de Ronde Venen BV www.optisporthealthclub.nl
Moordrecht Fit & Fun Sports www.fitenfunsports.nl
Naaldwijk JPT Training www.jpttraining.nl
Naarden Fitnessclub Gooimeer http://www.fitnessclubgooimeer.nl
Nieuw Vennep Active Plus http://www.active-plus.info/
Nieuw-Vennep Ben Rietdijk Sport Nieuw-Vennep www.benrietdijksport.nl
Nieuwegein Sportcentrum Body-Fit Nieuwegein www.body-fit.nl
Nijkerk M&M TheNext http://www.thenext.nu
Noordwijk Njoy Fitness Noordwijk www.njoyfitness.nl
Noordwijkerhout Optisport Noordwijkerhout BV www.optisport.nl
Oostende EasyFit Premium Oostende www.easyfitpremium.be
Oosterbeek Fit & Wellness Center Oosterbeek http://www.wellnesscenteroosterbeek.nl/
Osdorp Ladies Gym Osdorp http://www.ladiesgymosdorp.nl/
Oss Fitnezzplaza The Wave www.fitnezzplaza.nl
Oud-Beijerland easyFit Oud-Beijerland www.easyfit.nl
Plaats Bedrijfsnaam Website
Purmerend CF Personal Training www.cf-personaltraining.nl
Ranst EasyFit Premium Ranst www.easyfitpremium.be
Reusel BoukeSport www.boukesport.nl
Rhenen Trisport www.trisport.nl
Rillaar EasyFit Premium Rillaar www.easyfitpremium.be
Rotterdam Active Sports www.active-sports.nl
Rumst EasyFit Premium Rumst www.easyfitpremium.be
Schaffen (Diest) EasyFit Premium Schaffen www.easyfitpremium.be
Schagen Steady Fit www.steadyfit.nl
Schilde EasyFit Premium Schilde www.easyfitpremium.be
Sint Amandsberg - Gent EasyFit Premium Gent www.easyfitpremium.be
Sint-Pieters-Leeuw Quality Fitness www.quality-fitness.be
Sneek Optisport Health Club Sneek BV www.optisporthealthclub.nl
Soest Optisport Health Club Soest BV www.optisport.nl
Staphorst Family Fit http://www.family-fit/
Tilburg Multifit Tilburg www.multifit.nl
Tilburg Personal Fitness Tilburg www.personalfitnesstilburg.nl
Tongeren EasyFit Premium Tongeren www.easyfitpremium.be
Utrecht Bodysports www.bodysports.nl
Utrecht Gym4all Utrecht http://www.gym4all-utrecht.nl
Utrecht Linewish linewish@planet.nl
Valkenswaard Personal Fitness Valkenswaard www.personalfitnessnederland.nl
Varsseveld Fit in Varsseveld www.fitinvarsseveld.nl
Veenendaal Sportschool Van der Velde V.o.f. www.vanderveldesport.nl
Veldhoven SlimBezig! Veldhoven www.slimbezigveldhoven.nl
Velserbroek Ben Rietdijk Sport Velserbroek www.benrietdijksport.nl
Velserbroek Train & Go Velserbroek www.trainengo.nl
Venlo Fit Focus www.fitfocus.nl
Venlo My35' www.my35.nl
Venlo Personal Training Venlo www.personaltrainingvenlo.nl
Vleuten De Meern Sportcentrum Oudenrijn www.sportcentrumoudenrijn.nl
Vlissingen Optisport Health Club Vlissingen BV www.@optisport.nl
Voorschoten YOUR LIFE sportsclub www.yourlifesportsclub.nl
Vught Fit Inn Vught www.fitinn.nl
Waalwijk Personal Fitness Waalwijk www.personalfitnessnederland.nl
Waddinxveen Den Edel Sport www.denedel.nl
Waddinxveen Fit & Go www.fitgo.nl
Warnsveld Optisport Health Club Warnsveld www.optisporthealthclub.nl
Wassenaar Njoy Fitness Wassenaar www.njoyfitness.nl
Weesp FysioTrainingscentrum Weesp http://www.fysiotrainingweesp.nl/
Winterswijk de Fitclub www.defitclub.nl
Winterswijk Sportcentrum de Tuunte www.detuunte.nl
Woudenberg Sport & Health Bodyflash www.bodyflash.nl
Zutphen Sportcentrum AeroFitt Zutphen www.aerofitt.nl

BlogArchief

Tweets van Beneluxfit.com
Afslank Experts @afslankexperts
13-02-2018
VIDEO > En nu heeft dus ook Rico Verhoeven een eigen Fitness App... https://t.co/anvxAF6UEh
Afslank Experts @afslankexperts
11-02-2018
Hoe gezond is het voedsel in ziekenhuiswinkels en -kantines? https://t.co/eHv5FmWn5U #fail
Afslank Experts @afslankexperts
09-02-2018
FitVraag van de Dag: Hoeveel van de 5.000 VU medewerkers denk je dat hun eigen VU-collega Prof. Dr. Erik Schreuder… https://t.co/Z0E0bmGXuq
Afslank Experts @afslankexperts
08-02-2018
Wat kies jij: vóór het trainen een eiwitshake of een biertje? https://t.co/vbcXGgBW4X
Afslank Experts @afslankexperts
08-02-2018
En ondanks alle fitnessclubs, yogastudios, diëtisten, foodies en zelfhulpboeken: Nederland is wéér dikker geworden!… https://t.co/29Vf97cFI6
Afslank Experts @afslankexperts
28-01-2018
Hoe werken we ons dit jaar in het zweet? Dit zijn 5 fitnesstrends https://t.co/926IlfqF0r
Afslank Experts @afslankexperts
27-01-2018
Ongeacht je persoonlijke voorkeuren: toch wel erg tof om te zien hoe Burgemeester Marcouch van #Arnhem het voorbeel… https://t.co/rcbiOXyzct
Afslank Experts @afslankexperts
26-01-2018
Welke fitnessclub start als 1e met 'Apenkooien voor Volwassenen'? Succes gegarandeerd! #nlactief https://t.co/irrOMTc3Af
Afslank Experts @afslankexperts
23-01-2018
NIEUW >>> Afvallen én gamen? MineCraft Fitness! https://t.co/VQWGhDlRyT
Afslank Experts @afslankexperts
19-01-2018
Dus nu is #Nutella opeens gezond? Beslis zelf wat jij vindt: https://t.co/cx837nFGaI
Afslank Experts @afslankexperts
17-01-2018
Zo viel Eric Corton dus 26 kilo af: https://t.co/gwkC2Xc2EV #nederlandweerslank
Afslank Experts @afslankexperts
15-01-2018
#maandagmotivatie (zowel privé als zakelijk) https://t.co/LlhVQN3SAl
Afslank Experts @afslankexperts
14-01-2018
Let op >>> SCHOKKEND! Hoe zit het eigenlijk met overgewicht in Nederland? https://t.co/5HIuUThpfv
Afslank Experts @afslankexperts
11-01-2018
Bitcoin? Beleggen in Weight Watchers was in 2017 en zeker na Oprahs komst erg lucratief! https://t.co/VonbjqyqG4… https://t.co/VBXKazUA3n
Afslank Experts @afslankexperts
08-01-2018
To detox or not to detox? #go #or #nogo https://t.co/WojJp0l5UE
Afslank Experts @afslankexperts
06-01-2018
Dr. Oz Home Workout Videos? https://t.co/yPWcXVyUaf #fitness #ihrsa
Afslank Experts @afslankexperts
27-12-2017
Zo, Kerst zit er op. Nu de oliebollen en de champagne nog. En daarna, wat zijn jouw goede voornemens voor 2018? #20https://t.co/JMDJIr2WwR
Afslank Experts @afslankexperts
12-12-2017
Wie het weet mag het zeggen! Mag je nou wel of geen brood? Gluten? En suikers? Maar als je dat allemaal (liever) ni… https://t.co/hGTQrjxia6
Afslank Experts @afslankexperts
09-12-2017
Inspiratie! Prikkelende, grappige en confronterende fitness stellingen. Met uitleg uiteraard. Klik op de stellingen… https://t.co/VGEJuepCpW
Afslank Experts @afslankexperts
27-11-2017
Voor iedereen met een 'maatje meer': hoe welkom voel jij je in een sportschool? https://t.co/lbBXUYAhAz
BeneluxFit.com | Asterweg 20 K2 | 1031 HN Amsterdam | T: (020)345 81 83 E: info@wellbeingmedia.nl
BeneluxFit.com is een initiatief van WellbeingMedia.nl | Site door: JHNC